Autók » Opel » Agila (2000-2007)

Agila 1.0

praktikus doboz

Méretéhez képest igen jó pakolási lehet?ségek és kényelem. Városban igen jó vezetési helyzet (magas ülés, nagy tükrök, nagy üvegfelület stb.) Autópályán 130-140 kellemesen tartható, de 120-130 felett a fogyasztás kb. 1 literrel megugrik (nagy légellenállás).
A karosszéria oldald?lése kanyarban elég nagy, de szélre tolt kerekek miatt az autó elég stabil. Kifejezetten élvezetesen vezethet? kanyargós hegyi utakon.
A motorja nem egy nyomatékbajnok, négy személlyel, csomagokkal + tátrai utakkal terhelve kifejezetten er?tlen, de azért nem tragikus.
Városban, kevés teherrel kifejezetten pörg?s, agilis viselkedés?.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, talán a motorja miatt nem emelném az egekbe.

- Eddig csak kötelez? szervizek, nem vészes áron.

Miskolc, Opel Sajó

Fenntartási költség (10) Évjárat 2003
Előző autója? kadett 1981 Következő autója? ? vmilyen 4 kerék meghajtásút vennék egyszer
Verdikt (7.3/10)

Opel Agila 2000 (2004 - 2007)